Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

Butelka HDPE/PP 1000 ml Irma

Smukły, opływowy kształt i bardzo duża pojemność butelki "Irma" sięgająca aż do 1000 ml, umożliwia zastosowanie jej nie tylko w domu, ale i w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Przechowywanie płynnych substancji w pojemnych opakowaniach kosmetycznych to duża oszczędność miejsca - 1000 ml butelki to doskonały sposób na magazynowanie kosmetycznych zapasów. Do pojemnika można dobrać różnego rodzaju nakrętki - wszystkie szczelne i wykonane z bezpiecznych tworzyw sztucznych.

Nasze opakowania nadają się również do przechowywania chemii gospodarczej. Przechowywanie niektórych substancji jest związane z ryzykiem wystąpienia reakcji pomiędzy składnikami a pojemnikiem. Materiały wykorzystywane do produkcji naszych butelek to polipropylen i polietylen. Produkowane opakowania chemii gospodarczej z wymienionych tworzyw nie wchodzą w reakcje chemiczne z zasadami lub kwasami, co czyni je zupełnie bezpiecznym wyrobem. Jako renomowany producent opakowań z HDPE i PP staramy się zagwarantować klientom wyjątkowo trwałe wyroby, o szerokim zastosowaniu i świetnej jakości.

  • Pojemność: 1000 ml
  • Wysokość: 267 mm
  • Gwint: 28/410

  • ← POWRÓT