Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

Butelka HDPE/PP 200 ml Lanwin

Poręczny pojemnik "Lanwin" stanowi klasyczne rozwiązanie o optymalnej pojemności, wynoszącej 200 ml. Tak jak pozostałe opakowania kosmetyczne z polietylenu i polipropylenu naszej produkcji, cechuje się wyjątkową uniwersalnością - można umieścić w nim dowolny płyn o różnej gęstości. Butelka jest niesamowicie lekka i może zostać wyposażona w dowolną nakrętkę 24/410. Cechują ją wysoka szczelność i precyzja wykonania, dzięki którym "Lanwin" każdego dnia zyskuje coraz większe grono usatysfakcjonowanych użytkowników.

Każdego dnia staramy się ulepszać nasze technologie i wpływać pozytywnie na poprawienie jakości naszego asortymentu. Będąc wieloletnim producentem opakowań kosmetycznych, zadbaliśmy o kontakt z najlepszymi dostawcami i ludźmi przemysłu, którzy pomagają nam tworzyć wyroby o najwyższym standardzie jakości. Stosowane tworzywa sztuczne cechują się dobrą odpornością na działanie soli, zasady czy też kwasów, co czyni je idealnym wyborem do bezpiecznego przechowywania różnego typu kosmetyków i artykułów chemii gospodarczej.

  • Pojemność: 200ml
  • Wysokość: 129mm
  • Gwint: 24/410
  • Waga: 22g

  • ← POWRÓT