Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

Butelka HDPE/PP 25/50 ml Słoik

Szeroki pojemnik na środki o stałej konsystencji, takie jak: kremy, maści, żele. To chyba najbardziej tradycyjne z opakowań kosmetycznych. Dawne szklane słoiczki i metalowe puzderka, które już przed wiekami czekały w pogotowiu na stolikach ówczesnych elegantek, zostały zastąpione przez nowoczesne produkty z polietylenu i polipropylenu, choć nie zmienił się ich prosty kształt. Nasz uniwersalny słoik z gwintem 50 możemy dostarczyć w dowolnej ilości z połyskującym wieczkiem w rozmaitej kolorystyce. To jedno z najczęściej zamawianych u nas plastikowych opakowań.

Połączenie HDPE i PP tworzy optymalny produkt do przechowywania i używania gęstych substancji. Szczególnie istotna jest w tym przypadku ochrona przed nieszczelnością. Jako producent plastikowych opakowań na kosmetyki możemy zapewnić, że każdy nowy krem z Państwa laboratoriów w naszych słoiczkach będzie gotowy do bezpiecznego stosowania przez Klientów. Szczelnie zakręcony, odporny na działania mechaniczne, gotów jest na przechowanie cennej zawartości, którą przygotowaliście dla szczególnie wymagających użytkowników.

  • Pojemność: 25/50 ml
  • Wysokość: 42 mm
  • Gwint: 50

  • ← POWRÓT