Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

Butelka HDPE/PP 300 ml Irma

Butelka z tworzywa sztucznego o pojemności 300 ml to klasyka oferty niemal każdego producenta pojemników kosmetycznych i chemii gospodarczej. Przedstawiona "Irma" jest produktem uniwersalnym, mogącym służyć do przechowywania każdego rodzaju substancji w płynnej postaci. Dobrze sprawdzi się jako pojemnik na balsam, żel pod prysznic czy szampon. Nie zajmuje wiele miejsca, a jej pojemność jest wystarczająca do codziennego użytkowania preparatów kosmetycznych.

"Irma", tak samo, jak nasze pozostałe opakowania kosmetyczne oraz butelki przeznaczone do chemii gospodarczej, wyprodukowana jest z odpornych na działanie kwasów i zasad tworzyw, jakimi są polietylen oraz polipropylen. Pojemniki mogą być wielokrotnie używane i cechują się wysoką wytrzymałością. Trwałość, sterylność i wysoka jakość to najważniejsze cechy wyrobów przeznaczonych do użytku w przemyśle kosmetycznym. Nasza firma, będąca renomowanym producentem opakowań do kosmetyków i chemii gospodarczej z PP i HDPE, każdego dnia dba o najwyższą jakość produktów - butelki "Irma" i każdej innej pozycji z oferty.>

  • Pojemność: 300 ml
  • Wysokość: 171 mm
  • Gwint: 28

  • ← POWRÓT