Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

Butelka HDPE/PP 400 ml Ula

Poręczna do uchwycenia, praktyczna buteleczka o zgrabnym kształcie z mechanizmem do spryskiwania – oto najkrótsza charakterystyka produktu Ula o pojemności 400 ml. Jak wszystkie nasze opakowania kosmetyczne, stanowi świetny wybór dla producentów środków upiększających lub preparatów do czyszczenia, które należy aplikować na powierzchnię w postaci rozpylonej mgiełki. Zamiast spryskiwacza można dopasować do niego dowolną nakrętkę z gwintem 24/410, którą także, jako producent opakowań plastikowych, możemy dołączyć na zamówienie.

Wszystkie produkowane przez nas pojemniki z polipropylenu i polietylenu charakteryzują się wysokim stopniem szczelności i odporności na oddziaływanie mechaniczne. Korzystamy wyłącznie z najlepszych surowców, dzięki którym produkcja pojemników z PP i HDPE daje w rezultacie wyroby, których jakości jesteśmy zawsze pewni. Pojemniki Ula są doskonałym przykładem nowoczesnych plastikowych opakowań na środki pielęgnacji i higieny – trwałych, niezawodnych w użyciu i pozbawionych reakcji w zetknięciu z dowolną zawartością.

  • Pojemność: 400 ml
  • Wysokość: 170 mm
  • Gwint: 24/410

  • ← POWRÓT