Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

Butelka HDPE/PP 500 ml Ula

Przemysł kosmetyczny to dziedzina, w której szczególnie ważna jest wysoka sterylność. Mogą ją zapewnić tylko opakowania kosmetyczne z tworzyw, jakie spełniają rygorystyczne warunki w zakresie higieny. Działamy jako producent opakowań do kosmetyków i chemii gospodarczej z PP i HDPE. Nasze wyroby zapewniają wysoką sterylność wszelkim preparatom.

Przedstawiamy butelkę "Ula", nasze autorskie rozwiązanie o ciekawym kształcie. Pomieści ona aż 500 mililitrów dowolnego płynu. Pomimo dużej pojemności pojemnik posiada kompaktowe wymiary. Butelka "Ula", podobnie jak inne nasze produkty, została wykonana z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, czyli z polipropylenu i polietylenu. Obydwa tworzywa są bezpiecznymi dla człowieka plastikami. Nie posiadają zapachu ani koloru. Są odporne na działanie kwasów, zasad i soli. Cechują się wysoką wytrzymałością oraz mogą być ponownie używane. Zachęcamy do wypróbowania naszych opakowań z tworzyw sztucznych do kosmetyków i chemii gospodarczej.

  • Pojemność: 500 ml
  • Wysokość: 200 mm
  • Gwint: 24/410, SP1

  • ← POWRÓT