Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

Butelka HDPE/PP 500 ml Irma

Zastosowanie opakowania "Irma" jest bardzo szerokie, może służyć jako butelka kosmetyczna, ale również opakowanie do chemii gospodarczej. W butelce można umieścić aż do 500 ml dowolnego płynu. Gwint umożliwia zastosowanie kilku rodzajów nakrętek, w zależności od aktualnych potrzeb. Chcąc wygodnie przechowywać szampon lub mydło w płynie, "Irma" świetnie sprawdzi się w towarzystwie nakrętki disc top, umożliwiającej szybkie dozowanie kosmetyku, bez zanieczyszczania pozostałych elementów opakowania z PP/HDPE. Butelka z nakrętką wyposażoną w pompkę sprawdzi się natomiast w przypadku balsamów oraz innych płynów o większej gęstości.

Naszym priorytetem w produkcji opakowań z polipropylenu i polietylenu jest bezpieczeństwo klienta oraz przydatność wyrobów. Dzięki dużej wytrzymałości stosowanych tworzyw sztucznych, pojemniki można wielokrotnie wykorzystywać, a wysoka jakość surowców stanowi gwarancję ich użyteczności w przemyśle opakowań kosmetycznych. Zmieniając nakrętki, uzyskujemy opakowanie o nowym zastosowaniu - zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami z serii.

  • Pojemność: 500 ml
  • Wysokość: 187 mm
  • Gwint: 24/410, 28/410

  • ← POWRÓT