Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

Butelka HDPE/PP 500 ml Xena

Od wielu lat specjalizujemy się dostarczaniem artykułów dla przemysłu, między innymi oferując opakowania do chemii gospodarczej, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości. Jako doświadczony producent zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotna jest w branży czystość komponentów i sterylność finalnych wyrobów. Dzięki posiadaniu tej wiedzy profesjonalnie i z pasją tworzymy artykuły opakowaniowe, które w pełni zaspokajają potrzeby naszych wymagających Klientów.

Codziennie dbamy o wysoką jakość naszych wyrobów oraz o ich walory użytkowe - w ten sposób powstała "Xena", w której można przechowywać dowolny płyn o maksymalnej pojemności 500 ml. Opakowania z HPDE i PP z tej serii cechują się dobrą odpornością na uszkodzenia, szczelnością oraz możliwością dobrania do nich dowolnej nakrętki (gwint 28/410). Dzięki zastosowaniu profesjonalnych materiałów do produkcji można w nich bezpiecznie magazynować silne środki czystości, bez obawy o negatywny wpływ chemikaliów na trwałość pojemnika.

  • Pojemność: 500ml
  • Wysokość: 245mm
  • Gwint: 28/410
  • Waga: 44g

  • ← POWRÓT