Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

Butelka HDPE/PP 80 ml Tuba

Klasyczna tuba o pojemności 80 ml wyróżnia się dużą nakrętką, nadającą produktowi wyrazistości i charakteru. Kontrastujący kolor kapturka z gwintem redukcyjnym zwraca uwagę na potencjalną zawartość – krem lub żel specjalnego przeznaczenia. Mimo niezwykłego kształtu zapewnia wygodę użycia, a elastyczne ścianki z polipropylenu i mocna nakrętka pewnie zabezpieczą specyfik wewnątrz pojemnika.

Jak każdy producent plastikowych opakowań kosmetycznych wiemy, że tuba to jeden z zasobników najbardziej narażonych na ściskanie i gniecenie. Dlatego w naszych zbiornikach z płynnym plastikiem znajdują się wyłącznie polietylen i polipropylen – materiały najlepiej nadające się do zastosowania w branży kosmetyków i środków czystości. W szczególnie wrażliwych produktach użycie HDPE i PP daje gwarancję trwałości z jednej strony i wystarczającej sprężystości z drugiej, co samo w sobie stanowi przepis na solidne opakowanie kosmetyczne. Całość uzupełnia szeroki, mocny zgrzew, pozwalający uniknąć niespodziewanego wycieku wewnątrz kosmetyczki.

  • Pojemność: 80 ml
  • Wysokość: 153 mm
  • Gwint: Komplet z nakrętka i reduktorem

  • ← POWRÓT