Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

Stożek

Proponujemy nakrętki typu stożek z gwintem 24, które charakteryzują się wyjątkowo wysoką jakością. Są efektem wielu lat pracy, której celem było opracowanie zamknięć o najwyższych parametrach użytkowania. Są one produkowane wyłącznie z oryginalnych tworzyw sztucznych. Jest to bardzo wytrzymały artykuł, który wyróżnia się imponująco długą żywotnością.

Oferowane plastikowe nakrętki, dzięki karbowaniu widocznemu na ich zewnętrznej powierzchni, bez problemu można odkręcać i zakręcać. Nie są one jednokrotnego użytku, pozwalają na wielokrotne zamykanie i otwieranie butelki. Tak samo, jak reszta naszego asortymentu, nadają się do przemysłu chemicznego i kosmetycznego. Towar dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych. Sprzedajemy transparentne, białe i pomarańczowe zamknięcia stożkowe.

Firma OMEGA Plastics to producent nakrętek plastikowych, który proponuje również funkcjonalne i wytrzymałe opakowania z PP i HDPE. Wszystkie produkty, poza wysoką jakością, wyróżniają się przystępną ceną. Nasz asortyment adresujemy do Klientów z całej Polski.