Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

33/410

Firma OMEGA Plastics to producent nakrętek plastikowych z gwintem 33/410. Powstają one z wysokogatunkowych tworzyw sztucznych. Dedykowane są dla branży chemii gospodarczej i przemysłu kosmetycznego. Dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, co sprawia, że bez problemu można je dopasować do najróżniejszych butelek. Są szczelne, pozwalają na zachowanie świeżości produktu oraz umożliwiają dozowanie detergentu bądź kosmetyku w odpowiedniej ilości. Na uwagę zasługuje również ich wytrzymałość. Pasują do butelek o różnych wielkościach, kształtach, produkowanych z różnego rodzaju materiałów. Dzięki temu odpowiadają potrzebom i oczekiwaniom stale rosnącej grupy odbiorców

Prezentowane plastikowe nakrętki na butelki to ważny, jednak niejedyny artykuł w naszej bogatej ofercie. OMEGA Plastics proponuje również opakowania z HDPE i PP, które powstają na podstawie gotowego szablonu lub zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od Klienta. Posiadany asortyment tworzą estetyczne, cechujące się długą żywotnością artykuły w atrakcyjnej cenie.