Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

M18

Firma OMEGA Plastics proponuje plastikowe nakrętki M18, które mają szerokie zastosowanie. Sprawdzają się zarówno w przemyśle chemicznym, jak i kosmetycznym. Oferujemy różne wersje kolorystyczne. Sprzedawane zamknięcia podkreślają walory opakowania, na którym są umieszczane. Ma to wpływ na popyt sprzedawanego kosmetyku bądź detergentu. Są idealnie dopasowane do gwintu zamknięcia, co decyduje o ich wyjątkowej szczelności.

Jako producent nakrętek plastikowych, który może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem, staramy się odpowiadać na potrzeby wszystkich Klientów. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu dostarczamy opakowania z HDPE i PP w dowolnym kształcie i kolorze. Poza walorami estetycznymi duże znaczenie ma dla nas również materiał, z którego produkowane są proponowane Państwu plastikowe nakrętki na butelki. Powstają one jedynie z oryginalnych tworzyw sztucznych, które mają pozytywny wpływ zarówno na wytrzymałość, jak i żywotność zamknięcia.