Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 506 124 222

+48 505 370 742

Opakowania kosmetyczne
(z PP i HDPE)


Firma OMEGA Plastics jako producent opakowań kosmetycznych z PP oraz HDPE dysponuje kilkoma wyspecjalizowanymi liniami fabrycznymi, dzięki czemu możemy zaproponować Klientom wysokiej jakości, nowoczesne rozwiązania technologiczne w wytwarzaniu opakowań. Produkujemy pojemniki kosmetyczne różnego rodzaju: na mydła, zasypki, szampony i odżywki, żele i balsamy do ciała, peelingi i żele do twarzy, oliwki, kremy (m.in. do twarzy czy do opalania), płyny do płukania ust, zmywacze do paznokci, toniki oraz mleczka do demakijażu. Wykonujemy również opakowania kosmetyczne do makijażu, w tym przede wszystkim pojemniki na tusze do rzęs. W naszej ofercie znaleźć można wyroby o niemal dowolnych pojemnościach (od niewielkich 25 ml, po duże opakowania litrowe), wielkościach i kształtach, w różnorodnych kolorach.

Pojemność butelki:

Wysokość butelki:

Zamknij
Filtruj produkty

Wytwarzamy opakowania kosmetyczne z polietylenu i polipropylenu – tworzyw trwałych, wytrzymałych i wyjątkowo odpornych na uszkodzenia mechaniczne, a przy tym bezpiecznych w kontakcie ze skórą. Nie wchodzą one w reakcję z zawartym wewnątrz kosmetykiem, dzięki czemu nie wpływają w żaden sposób na jego właściwości.

Produkujemy opakowania do kosmetyków z dozownikami, nakrętkami, pompkami (w tym m.in. pianotwórczymi i perfumeryjnymi), sprayami, nasadkami oraz innego typu zamknięciami. W asortymencie posiadamy butelki typu airless - szczelnie zamykane i dzięki temu zapobiegające dostaniu się do środka powietrza.

Wykonujemy opakowania kosmetyczne uniwersalne według określonych wzorów i modeli. Możemy zaproponować także szerokie możliwości w zakresie realizowania projektów opakowań niestandardowych, tworzonych na podstawie specyfikacji i potrzeb Klientów, począwszy od pomysłu i projektu, przez oprzyrządowanie, po uruchomienie produkcji. Jako producent pojemników kosmetycznych z wieloletnim doświadczeniem w branży, gwarantujemy kompleksowość i pełen profesjonalizm usług oraz fachową pomoc doradczą dotyczącą doboru rozwiązań i produktów najlepiej odpowiadających określonym potrzebom Klienta.