english language

polish language

+48 506 124 222

+48 505 370 742

Opakowania kosmetyczne


Firma OMEGA Plastics jako producent opakowań kosmetycznych z PP oraz HDPE dysponuje kilkoma wyspecjalizowanymi liniami fabrycznymi, dzięki czemu możemy zaproponować Klientom wysokiej jakości, nowoczesne rozwiązania technologiczne w wytwarzaniu opakowań. Produkujemy pojemniki kosmetyczne różnego rodzaju: na mydła, zasypki, szampony i odżywki, żele i balsamy do ciała, peelingi i żele do twarzy, oliwki, kremy (m.in. do twarzy czy do opalania), płyny do płukania ust, zmywacze do paznokci, toniki, mleczka do demakijażu oraz pasty do zębów. Wykonujemy również opakowania kosmetyczne do makijażu, w tym przede wszystkim pojemniki na tusze do rzęs. W naszej ofercie znaleźć można wyroby o niemal dowolnych pojemnościach (od niewielkich 25 ml, po duże opakowania litrowe), wielkościach i kształtach, w różnorodnych kolorach. Istnieje także możliwość wybicia na nich logo konkretnej marki.

Pojemność butelki:

Wysokość butelki:

Zamknij
Filtruj produkty

Wytwarzamy opakowania kosmetyczne z polietylenu i polipropylenu – tworzyw trwałych, wytrzymałych i wyjątkowo odpornych na uszkodzenia mechaniczne, a przy tym bezpiecznych w kontakcie ze skórą. Nie wchodzą one w reakcję z zawartym wewnątrz kosmetykiem, dzięki czemu nie wpływają w żaden sposób na jego właściwości.

Produkujemy opakowania do kosmetyków z dozownikami, nakrętkami, pompkami (w tym m.in. pianotwórczymi i perfumeryjnymi), sprayami, nasadkami oraz innego typu zamknięciami. W asortymencie posiadamy butelki typu airless - szczelnie zamykane i dzięki temu zapobiegające dostaniu się do środka powietrza.

Wykonujemy opakowania kosmetyczne uniwersalne według określonych wzorów i modeli. Możemy zaproponować także szerokie możliwości w zakresie realizowania projektów opakowań niestandardowych, tworzonych na podstawie specyfikacji i potrzeb Klientów, począwszy od pomysłu i projektu, przez oprzyrządowanie, po uruchomienie produkcji. Jako producent pojemników kosmetycznych z wieloletnim doświadczeniem w branży, gwarantujemy kompleksowość i pełen profesjonalizm usług oraz fachową pomoc doradczą dotyczącą doboru rozwiązań i produktów najlepiej odpowiadających określonym potrzebom Klienta.