Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 506 124 222

+48 505 370 742

Ada

Oto nasz największy produkt i jednocześnie jeden z najbardziej eleganckich. Smukła, litrowa butelka Ada na szampony, płyny do higieny i kąpieli, z wąską szyjką i niezawodnym gwintem 28, skutecznie przechowa i udanie zaprezentuje najlepsze kosmetyki Państwa produkcji. Szyku dodaje jej biała, plastikowa powierzchnia z lekko satynowym połyskiem, przygotowana pod dowolną etykietę lub oryginalny nadruk z nazwą marki.

Litrowa pojemność wskazuje, że najlepiej użyć jej do produktów przeznaczonych dla całej rodziny lub takich, których zapas może, bez utraty jakości środka, przez dłuższy czas pozostawać w bezpiecznym zamknięciu. Do produkcji naszych plastikowych opakowań używamy najtrwalszych materiałów, wręcz stworzonych do przechowywania środków kosmetycznych – polipropylenu i polietylenu (PP i HDPE). Jako producent staramy się zamawiać wyłącznie surowiec najwyższej jakości, który gwarantuje nie tylko odporność na działania mechaniczne i niezawodną szczelność, ale także elegancki wygląd długo po zakupie.

  • Pojemność: 1000 ml
  • Wysokość: 260 mm
  • Gwint: 28

  • ← POWRÓT