Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 506 124 222

+48 505 370 742

Claudia

Najmniejszy artykuł z linii Claudia liczy sobie zaledwie 100 ml pojemności. To na tyle uniwersalny kształt, że można go wykorzystać do różnych celów – tę wersję z serii plastikowych opakowań kosmetycznych możecie Państwo przeznaczyć do kosmetyków podróżnych lub do konfekcjonowania środków pielęgnacji specjalnego przeznaczenia, które zazwyczaj sprzedaje się w mniejszych objętościach. Claudia 100b mieści się w dłoni, przez co zapewnia ergonomię w codziennym użytku.

Produkt łączy w sobie elastyczność korpusu i sztywność zamknięcia, gwarantującego szczelność mechanizmu flip-top. Do stworzenia tego małego, lecz trwałego pojemnika, zapewniającego precyzję dozowania, wykorzystaliśmy właściwości tworzyw sztucznych o oznaczeniach PP i HDPE (odpowiednio: polipropylenu i polietylenu), najlepszych surowców do produkcji opakowań kosmetycznych. Dzięki nim specyfiki są bezpieczne od momentu napełnienia zawartością w Państwa firmie aż do jej wyczerpania przez Klienta. Poza tym nie wchodzą w żadną reakcję z solami, kwasami, zasadami ani innymi substancjami chemicznymi.

  • Pojemność: 100 ml
  • Wysokość: 94 mm
  • Gwint: Flip-top, SP3, 24/410

  • ← POWRÓT