Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

+48 506 124 222

+48 505 370 742

Plastikowa butelka „Irys” 280ml

"Irys" to smukła butelka może być wyposażona w pompkę, która ułatwia nakładanie preparatu. Ten pojemnik świetnie nadaje się do wszelkich pianek, kremów i podkładów. Pomieści aż 280 mililitrów produktu. Nasza firma zajmuje się produkcją opakowań kosmetycznych z polipropylenu i polietylenu, dwóch najczęściej stosowanych tworzyw sztucznych. Oferujemy pewne rozwiązania dla branży kosmetycznej.

Przedstawiamy linię opakowań kosmetycznych, które zapewnią sterylność Twoim produktom. Do ich produkcji stosujemy tworzywa sztuczne bezpieczne dla człowieka. Nasze pojemniki powstają z polipropylenu (PP) i polietylenu (HDPE), które są odporne na działanie wody, kwasów, soli i zasad. Dzięki temu świetnie nadają się do stworzenia dowolnego opakowania na kosmetyki – dużej butelki lub niewielkiego pojemniczka. Te polimery spełniają rygorystyczne wymogi co do sterylności produktów przeznaczonych dla ludzi. Wybierając opakowania kosmetyczne z PP i HDPE masz pewność co do tego, że oferujesz swoim klientom najlepsze z możliwych rozwiązań.

  • Pojemność: 280 ml
  • Wysokość: 164 mm
  • Gwint: M3, 24/410, 28/410, 33/410

  • ← POWRÓT