Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

Butelka HDPE/PP 100 ml Claudia

"Claudia" to buteleczka, która przyciąga wzrok. Nie sposób przejść obok niej obojętnie. Pojemnik na 100 mililitrów w sam raz nadaje się do wzięcia w podróż, a nawet do bagażu podręcznego. Naszą specjalizacją jest produkcja opakowań kosmetycznych z PP i HDPE. Te dwa tworzywa są uznawane za jedne z najbardziej przyjaznych dla człowieka, jako że nie wchodzą w reakcje z chemicznymi składnikami. Można ich używać w branżach, w których niezbędnym jest zachowanie wysokiej sterylności produktów. Przemysł kosmetyczny jest tego doskonałym przykładem.

Wybierając nasze opakowania do kosmetyków, zapewniasz swojej marce dobry wizerunek. Oferujemy wysokiej jakości rozwiązania, czyli butelki i pojemniki kosmetyczne, z których klienci rzeczywiście chcą korzystać. Zastosowanie polipropylenu i polietylenu do produkcji naszych rozwiązań sprawia, że opakowania mogą być użyte po raz kolejny. To jeden z kroków w stronę tego, aby oferować bardziej ekologiczne produkty. W naszym sklepie znajdziesz również wiele innych butelek i pojemniczków – zapoznaj się z nimi już teraz.

  • Pojemność: 100 ml
  • Wysokość: 94 mm
  • Gwint: 24/410, flip-top, Sp3

  • ← POWRÓT