• polski
  • angielski
  • rosyjski
  • niemiecki

Producent opakowań plastikowych do chemii gospodarczej

Jako producent opakowań plastikowych do chemii gospodarczej z tworzyw sztucznych, działający w branży od ponad 20 lat, możemy zaoferować najwyższą klasę usług, poświadczoną doświadczeniem i zdobytymi przez ten czas kompetencjami. Proponujemy opakowania do chemii gospodarczej HDPE oraz PP. Wykonujemy pojemniki o różnych pojemnościach (od 15 do 1000 ml), wysokościach oraz kształtach, dzięki czemu każdy Klient może znaleźć u nas produkt odpowiadający swoim potrzebom. Profesjonalna kadra oraz stała kontrola procesów produkcyjno-technologicznych gwarantują znakomitą jakość naszych wyrobów. Produkujemy opakowania do chemii gospodarczej z solidnych i wytrzymałych tworzyw sztucznych, zapewniających wysoką trwałość towarów. Nasze wyroby nie wchodzą w reakcję z przechowywanymi wewnątrz surowcami i nie zmieniają ich właściwości. Dysponujemy nowoczesnym, specjalistycznym sprzętem i urządzeniami, umożliwiającymi produkcję pojemników w dowolnych, hurtowych ilościach.

Butelki z atomizerem do środków chemicznych

OMEGA PLASTICS to producent opakowań plastikowych do chemii o szerokim zakresie dostępnych pojemności, kształtów i funkcjonalności. Proponujemy butelki z zamknięciami oraz końcówkami w formie sprayów, o podstawie okrągłej lub podłużnej. Część modeli posiada nakrętki z uszczelką do zgrzewu termicznego, indukcyjnego albo pianki PE. Produkowane przez nas opakowania sprawdzą się w przemyśle chemii gospodarczej jako pojemniki na płyny do prania i płukania tkanin, do czyszczenia WC, mebli oraz powierzchni w kuchni, łazience i innych pomieszczeniach.

Pojemniki do chemii gospodarczej i nie tylko

Wykonujemy również butelki na środki ochrony roślin oraz pod spryskiwacze z zabezpieczeniami przeciwko odkręcaniu się. Poza pojemnikami uniwersalnymi, produkujemy też opakowania bezpieczne i butelki z miarką. Są one wyposażone w gwinty o różnych rozmiarach. Nasze opakowania chemii gospodarczej PP i HDPE dostępne są w wielu kolorach. Istnieje również możliwość umieszczenia na nich logo konkretnej firmy.

OMEGA PLASTICS – producent opakowań plastikowych do chemii gospodarczej

Jako producent opakowań plastikowych do chemii gospodarczej podejmujemy się także opracowywania nowych wzorów pojemników, wedle oczekiwań i wymogów Klientów: od pomysłu, przez wykonanie oprzyrządowania, aż po uruchomienie linii produkcyjnej. Zapewniamy również profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego rozwiązania i produktu. Oznacza to, że możesz zwrócić się do nas także wtedy, kiedy poszukujesz nietypowego pojemnika lub butelki z trwałych tworzyw, które docelowo spersonalizujesz pod kątem swoich oczekiwań. Tego rodzaju produkty nie tylko gwarantują trwałość, szczelność i odporność na charakterystyczne, przechowywane w nich produkty chemiczne, ale także, posiadają silny wymiar marketingowy i wyróżniają produkt na rynku, budując jego markę.

Opakowania na chemie gospodarcza – trwałość i jakość

Nasi klienci doceniają oferowane przez nas pojemniki, które na tle konkurencyjnych rozwiązań cechuje wyjątkowa trwałość, gwarantowana zastosowaniem solidnych tworzyw, jakimi są HDPE i PP. Są one nie tylko odporne na uszkodzenia mechaniczne, ale także nie wchodzą w reakcje z przechowywanymi w nich środkami chemicznymi, co przekłada się na bezpieczeństwo kompletnych produktów. Nasze opakowania na chemię gospodarczą dostarczamy do czołowych producentów na polskim i zagranicznych rynkach, ciesząc się zaufaniem największych podmiotów gospodarczych. Tak bogate doświadczenie pozwala nam z roku na rok sukcesywnie rozbudowywać ofertę o kolejne produkty, stanowiące połączenie zaawansowanych, nowych technologii i sprawdzonych, solidnych rozwiązań.

Więcej niż producent opakowań plastikowych do chemii gospodarczej

OMEGA PLASTICS to więcej niż produkcja opakowań na chemię gospodarczą. Przede wszystkim to kompleksowe doradztwo i wsparcie klientów na każdym etapie realizowanych projektów. Skupiamy się na zrozumieniu oczekiwań naszych odbiorców oraz zapewniamy im pełne wsparcie, które pozwala na dobór produktów odpowiadających na ich potrzeby. Poszukujesz odpowiedzialnego producenta opakowań do chemii gospodarczej? Chcesz zrealizować indywidualny projekt? Zapraszamy do kontaktu – nasza oferta spełni wszystkie Twoje oczekiwania, gwarantując połączenie jakości, trwałości i indywidualnego podejścia do realizowanych prac.