• polski
  • angielski
  • rosyjski
  • niemiecki

Producent nakrętek plastikowych

(z PP i HDPE)

Jako producent nakrętek plastikowych działamy w branży od niemal 20 lat. Zdobyte przez ten czas wiedza, kompetencje i doświadczenie pozwalają nam oferować Klientom profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie wytwarzania plastikowych nakrętek na butelki różnego rodzaju. Oferujemy zamknięcia do produkowanych przez nas opakowań, a także do dowolnych innych pojemników.

Produkujemy nakrętki plastikowe o dowolnych gwintach, rozmiarach i kształtach, m.in. typu stożek i kula, owalnych, a także disc-top oraz flip-top (czyli z zamknięciem zawiasowym). Sprawdzą się one doskonale przede wszystkim w branży kosmetycznej, ogrodniczej i chemii gospodarczej do zakręcania opakowań kremów, żeli do ciała i twarzy, płynów do prania i spryskiwaczy, szamponów i odżywek do włosów oraz szerokiej gamy innych pojemników. Wykonujemy plastikowe nakrętki na butelki z dozownikami, aplikatorami, nakrętkami, sprayami, pompkami, nasadkami i innego rodzaju zakończeniami.

Producent nakrętek do butelek

Oferowane przez nas plastikowe nakrętki na butelki charakteryzują się niewielką wagą, wysoką odpornością na uszkodzenia oraz przede wszystkim szczelnością. Są przyjazne dla środowiska, nadają się do recyklingu odpadów.

W pracy wykorzystujemy jedynie trwałe, wysokiej jakości surowce i komponenty, gwarantujące długą żywotność i użyteczność produktów. Własny park maszynowy do produkcji zamknięć umożliwia nam wykonywanie nawet niedużych partii towarów w dowolnej kolorystyce. Oferujemy także stworzenie zakrętek indywidualnych według konkretnych wytycznych Klientów, obejmujące przygotowanie projektu i dokumentacji technicznej, budowę formy oraz samą produkcję. Podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Umożliwiamy również dodanie na nakrętce graweru, np. logotypu firmy.

Nakrętki do butelek plastikowych

Nasi Klienci doceniają naszą wszechstronność usług, doskonałą jakość i efektowną stylistykę opakowań oraz profesjonalne podejście do Klienta. Jako doświadczony producent nakrętek plastikowych zapewniamy korzystne, konkurencyjne ceny oraz szybkie terminy realizacji zleceń.