• polski
 • angielski
 • rosyjski
 • niemiecki

Galeria produktu

Chcesz wycenić swoje zamówienie?

  Nakrętka Sp1

  Aby móc szczelnie zamknąć butelkę z płynnym kosmetykiem czy detergentem, niezbędna jest odpowiednia nakrętka. Tego typu wyroby proponuje doświadczony producent plastikowych zatyczek – OMEGA Plastics. Jest to polska firma, która oferuje uniwersalne nakrętki typu Sp1 na zatrzask. Swoją propozycję adresuje do koncernów kosmetycznych, producentów środków ochrony roślin, płynów do naczyń, specyfików służących do prania i płukania tkanin itp.

  Prezentowany produkt powstaje wyłącznie z najlepszych dostępnych materiałów, które mają pozytywny wpływ na wytrzymałość wyrobu. Nasze plastikowe nakrętki na butelki zwracają na siebie uwagę estetycznym wyglądem i łatwością użytkowania. Można dopasować je do butelek, różniących się między sobą zarówno kształtem, jak i rozmiarem.

  Poza nakrętkami proponujemy Państwu opakowania z polietylenu wysokiej gęstości (HDPE) i polipropylenu (PP), czyli najczęściej stosowanych w przemyśle tworzyw sztucznych. Wymienione materiały są całkowicie nietoksyczne oraz nieszkodliwe dla użytkowników.

  Parametry techniczne

  • Gwint: zatrzask

  Parametry techniczne

  Gwint: zatrzask

  Kategorie produktów

  Zapytanie o produkt: Nakrętka Sp1