• polski
  • angielski
  • rosyjski
  • niemiecki

Butelki plastikowe z dozownikiem

Butelki plastikowe z dozownikiem są bardzo popularne wśród firm produkujących chemię gospodarczą, ogrodniczą, kosmetyki i żywność. Są wytrzymałe, lekkie, uniwersalne, a przede wszystkim występują w wielu rozmiarach, kształtach i kolorach. Produkowane przez nas butelki plastikowe z dozownikiem są wykonane z bezpiecznego i nietoksycznego plastiku. Materiał ten jest obojętny dla substancji chemicznych i nie wchodzi z nimi w żadne reakcje. Dzięki temu zawartość jest bezpieczna dla jej użytkownika. Butelki z dozownikiem mają bardzo szerokie możliwości zastosowań. Doskonale nadają się do przechowywania zarówno gotowych produktów, jak i półproduktów. Kosmetyki takie jak hydrolaty, toniki, olejki, szampony, mydła, odżywki, żele, balsamy, kremy, płynne mgiełki lub farby do włosów, z powodzeniem mogą zostać umieszczone w naszych butelkach plastikowych z dozownikiem.

Butelka plastikowa z dozownikiem: rozmiary, kształty i kolory

Produkujemy różnego rodzaju butelki plastikowe z dozownikiem z tworzywa HDPE i PP. Dostępne są u nas butelki z dozownikiem w wielu rozmiarach. Małe rozmiary będą idealnym opakowaniem dla kremu, olejków, serum i wielu innych kosmetyków. Większe pojemności butelek, na przykład 300 ml sprawdzą się jako opakowanie dla mydła, szamponu, czy odżywki do włosów. Można spokojnie przechowywać w nich również żele, płyny do kąpieli lub balsamy. Butelki z dozownikiem są praktyczne i poręczne.

Omega Plastics oferuje butelki z wieloma rodzajami zamknięć. Butelka z dozownikiem, atomizerem/ triggerem lub aplikatorem to propozycje dla firm zainteresowanych różnymi rozwiązaniami. Dzięki takim zamknięciom można bardzo precyzyjnie nakładać kosmetyki lub środki czyszczące.

Butelki z dozownikiem posiadamy w wielu wariantach kolorystycznych. Dzięki temu można wybrać idealną butelkę, która będzie dobrze się prezentować w zestawieniu ze swoją zawartością.

Oferta butelek plastikowych z dozownikiem

Asortyment, jaki oferujemy naszym klientom, w większości produkowany jest w Polsce. Produkcja odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów, dzięki czemu dostępny u nas towar jest najwyższej jakości.