• polski
  • angielski
  • rosyjski
  • niemiecki

Triggery atomizery do butelek

Trigger jest to część zamknięcia butelki. Jego zadaniem jest rozpylanie zawartości pojemnika. Triggery pozwalają na rozpylenie zawartości butelki w formie mgiełki, strumienia lub piany. Strumień można regulować w zależności od potrzeb. Dzięki swojej wszechstronności triggery są używane na potrzeby bardzo różnych branż. Spotkać je można w butelkach od domowych środków czystości, kosmetyków i w niektórych produktach spożywczych. Dzięki triggerom w znacznym stopniu ułatwiona jest aplikacja na przykład produktów czyszczących. Są bardzo popularne również w branży ogrodniczej, w której stosuje się je w butelkach plastikowych, służących do zraszania kwiatów lub przechowywania nawozów. Triggery są również bardzo dobrym zabezpieczeniem przed rozlaniem się zawartości butelki. Chroni ją również przed dostaniem się różnych substancji z zewnątrz.

Triggery i mini triggery do butelek plastikowych

Mini triggery charakteryzuje mniejszy rozmiar, niż standardowych triggerów. Ze względu na tą właściwość, mini triggery są szeroko stosowane w kosmetyce i branży chemicznej. Mini triggery, pozwalają na wytworzenie efektu mgiełki. Pomimo swojego niewielkiego rozmiaru, mini triggery pasują do większości butelek, ale warto przy wyborze zwrócić uwagę na rozmiar gwintu i wężyka. Mini triggery posiadają wszystkie właściwości pełno wymiarowych triggerów.

Producent spryskiwaczy do butelek

Zapewniamy szeroki asortyment różnych modeli spryskiwaczy. Dostępne u nas triggery występują w wielu kolorach i rozmiarach. Charakteryzują się wysoką estetyką, która pasuje do wielu butelek lub zawartych w nich płynów. Triggery, które znajdują się w naszej ofercie, produkowane są z uwzględnieniem najwyższej jakości. Są również bardzo wygodne w stosowaniu, nadają się zarówno do użytku domowego, jak i komercyjnego, na szeroką skalę. Omega Plastics w swoim asortymencie posiada również inne wyroby plastikowe. Sprawdź, jakie oferujemy nakrętki plastikowe i inne opakowania kosmetyczne.