• polski
  • angielski
  • rosyjski
  • niemiecki

Producent opakowań kosmetycznych

Opakowania kosmetyczne HDPE i PP ze względu na swoje właściwości chemiczne znajdują zastosowanie dla wielu produktów. W naszej ofercie znajdują się wyroby o niemal dowolnych wymiarach, kształtach i pojemnościach – od niewielkich (25 ml), aż po duże litrowe opakowania – w różnorodnych kolorach.

Produkujemy pojemniki kosmetyczne różnego rodzaju: na mydła, zasypki, szampony i odżywki, żele i balsamy do ciała, peelingi i żele do twarzy, oliwki, kremy (m.in. do twarzy, czy do opalania), płyny do płukania ust, zmywacze do paznokci, toniki oraz mleczka do demakijażu. Wykonujemy również opakowania kosmetyczne do makijażu, w tym pojemniki na tusze do rzęs.

Opakowania kosmetyczne i butelki do kosmetyków

Wytwarzamy opakowania kosmetyczne z polietylenu i polipropylenu – tworzyw trwałych, wytrzymałych i wyjątkowo odpornych na uszkodzenia mechaniczne, a przy tym bezpiecznych w kontakcie ze skórą. Nie wchodzą one w reakcję z zawartym wewnątrz kosmetykiem, dzięki czemu nie wpływają w żaden sposób na jego właściwości.

Produkujemy opakowania do kosmetyków z dozownikami, nakrętkami, pompkami (w tym m.in. pianotwórczymi i perfumeryjnymi), sprayami, nasadkami oraz innego typu zamknięciami. W asortymencie posiadamy butelki typu airless – szczelnie zamykane i dzięki temu zapobiegające dostaniu się do środka powietrza.

Producent opakowań do kosmetyków kolorowych

Wykonujemy opakowania kosmetyczne uniwersalne według określonych wzorów i modeli. Możemy zaproponować także szerokie możliwości w zakresie realizowania projektów opakowań niestandardowych, tworzonych na podstawie specyfikacji i potrzeb Klientów, począwszy od pomysłu i projektu, przez oprzyrządowanie, po uruchomienie produkcji. Jako producent pojemników kosmetycznych z wieloletnim doświadczeniem w branży, gwarantujemy kompleksowość i pełen profesjonalizm usług oraz fachową pomoc doradczą dotyczącą doboru rozwiązań i produktów najlepiej odpowiadających określonym potrzebom Klienta.