• polski
  • angielski
  • rosyjski
  • niemiecki

Producent opakowań plastikowych kosmetycznych - OMEGA PLASTICS

Opakowania kosmetyczne HDPE i PP ze względu na swoje właściwości chemiczne znajdują zastosowanie w przechowywaniu wielu produktów. W naszej ofercie udostępniamy opakowania o niemalże dowolnych wymiarach, kształtach i pojemnościach – od niewielkich (15 ml), aż po duże, litrowe opakowania – w różnorodnych kolorach. Jako producent opakowań plastikowych kosmetycznych mamy możliwość wykonania realizacji odpowiadających Twoim oczekiwaniom – obejmujące opakowania pod dedykowane wymiary lub według autorskiego projektu.

Butelki i opakowania kosmetyczne – producent OMEGA PLASTICS

Produkujemy pojemniki kosmetyczne z plastiku różnego rodzaju: na mydła, szampony i odżywki, żele i balsamy do ciała, peelingi i żele do twarzy, oliwki, kremy (m.in. do twarzy, czy do opalania), płyny do płukania ust, zmywacze do paznokci, toniki oraz mleczka do demakijażu. Wykonujemy również opakowania kosmetyczne do makijażu, w tym pojemniki na tusze do rzęs.

Opakowania kosmetyczne i butelki z najtrwalszych tworzyw

Wytwarzamy opakowania kosmetyczne z polietylenu i polipropylenu – tworzyw trwałych, wytrzymałych i wyjątkowo odpornych na uszkodzenia mechaniczne, a przy tym bezpiecznych w kontakcie ze skórą. Nie wchodzą one w reakcję z zawartym wewnątrz kosmetykiem, dzięki czemu nie wpływają w żaden sposób na jego właściwości.

Produkujemy opakowania do kosmetyków z dozownikami, nakrętkami, pompkami (w tym m.in. pianotwórczymi i perfumeryjnymi), sprayami, nasadkami oraz innego typu zamknięciami. W asortymencie posiadamy butelki typu airless – szczelnie zamykane i dzięki temu zapobiegające dostaniu się do środka powietrza.

Opakowania kosmetyczne-producent pojemników na kosmetyki kolorowe

Wykonujemy opakowania kosmetyczne uniwersalne – według określonych wzorów i modeli – na kosmetyki pielęgnacyjne, ale także makijażowe, które z powodzeniem dopasujesz do większości dostępnych na rynku produktów. Możemy zaproponować także szerokie możliwości w zakresie realizowania projektów opakowań niestandardowych, tworzonych na podstawie specyfikacji i potrzeb Klientów, począwszy od pomysłu i projektu, przez oprzyrządowanie, po uruchomienie produkcji. Jako producent pojemników kosmetycznych z wieloletnim doświadczeniem w branży, gwarantujemy kompleksowość i pełen profesjonalizm usług oraz fachową pomoc doradczą, dotyczącą doboru rozwiązań i produktów najlepiej odpowiadających określonym potrzebom Klienta.

OMEGA PLASTICS – dlaczego warto?

Jesteśmy firmą o bogatym doświadczeniu, które przekłada się na możliwość dostarczania klientom produktów dokładnie ukierunkowanych na ich oczekiwania. Współpracujemy zarówno z producentami, jak i dystrybutorami, ale także największymi podmiotami np. branży hotelarskiej. Jako producent opakowań plastikowych kosmetycznych możemy zaoferować klientom produkty nie tylko najwyższej jakości, której jesteśmy pewni, ale także personalizowane pod kątem ich oczekiwań – tj. pojemności, koloru czy kształtu. Naszą przewagą jest zaawansowane doradztwo, które pozwala nam na dopasować opakowania stricte do potrzeb klienta, a także planów odnośnie ich późniejszego znakowania.

Opakowania na kosmetyki – HDPE i PP

Oferujemy opakowania na kosmetyki, które wykonane są z wyjątkowo trwałych, a przy tym bezpiecznych dla człowieka tworzyw. Dają on nie tylko możliwość przechowywania kosmetyków bez obaw o ich trwałość czy potencjalne reakcje chemiczne. To także butelki i pojemniki zapewniające odporność na uszkodzenia mechaniczne, które wykazują wysoką żywotność. Dostarczane przez nas opakowania są szczelne, posiadają dedykowane zamknięcia umożliwiające wygodną aplikację, ale także są idealne pod znakowanie. Dzięki temu możesz wykorzystać produkowane przez nas opakowania nie tylko jako praktyczne i funkcjonalne pojemniki do przechowywania kosmetyków, ale także skuteczne narzędzie marketingowe, spójne ze strategią promocji Twojego brandu. 

Opakowania kosmetyczne producent – szybkość i perfekcja

Koncentrujemy się na najwyższej jakości dostarczanych na rynek opakowań, które produkujemy z troską o środowisko i w duchu odpowiedzialnego biznesu. Dzięki temu naszymi klientami są największe podmioty rynku rodzimego i zagranicznych, które doceniają nie tylko jakość produkowanych przez nas wyrobów, ale także szybką realizację projektów i sprawną obsługę zamówień. OMEGA PLASTICS to producent opakowań plastikowych kosmetycznych, którego priorytetem jest odpowiadanie na potrzeby klientów i wspieranie ich na każdym etapie realizowanych projektów. Jeśli więc poszukujesz solidnego partnera biznesowego, który dostarczy Ci najwyższej jakości opakowania kosmetyczne lub pomoże zrealizować indywidualny projekt – jesteśmy do Twojej dyspozycji i zapraszamy do kontaktu. W naszej ofercie posiadamy także trwałe i funkcjonalne opakowania plastikowe do chemii gospodarczej.