• polski
 • angielski
 • rosyjski
 • niemiecki

Galeria produktu

Chcesz wycenić swoje zamówienie?

  Nakrętka PP Kula gwint 24/410

  Zamknięcie typu kula z gwintem 24/410 to rozwiązanie, które cieszy się szczególnie dużą popularnością wśród producentów kosmetyków. Jedną z najważniejszych zalet tego rodzaju nakrętek jest ciekawy design, który sprawia, że butelka z szamponem prezentuje się wyjątkowo dobrze. Artykuł dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych, co zwiększa możliwości jego wykorzystania.

  OMEGA Plastics to producent nakrętek plastikowych, który proponuje wyroby wytwarzane z wysokogatunkowych materiałów przy użyciu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. To sprawia, że zamknięcia typu kula są wyjątkowo wytrzymałe, łatwe w użytkowaniu i nie wpływają negatywnie na skład znajdującego się w butelce kosmetyku.

  Co ważne, nasza oferta to nie tylko plastikowe nakrętki na butelki. W katalogu produktów firmy OMEGA Plastics znajdują się również opakowania stworzone z HDPE i PP. Poza tym, starannie podążając za ścisłymi wytycznymi otrzymanymi od Klienta, realizujemy zlecenia niestandardowe. Zapraszamy do skorzystania z oferty – zapewniamy najwyższą jakość w atrakcyjnych cenach.

  Parametry techniczne

  • Gwint: 24/410

  Parametry techniczne

  Gwint: 24/410

  Kategorie produktów

  Zapytanie o produkt: Nakrętka PP Kula gwint 24/410