• polski
 • angielski
 • rosyjski
 • niemiecki

Galeria produktu

Chcesz wycenić swoje zamówienie?

  Stożek gwint 24

  Proponujemy nakrętki typu stożek z gwintem 24, które charakteryzują się wyjątkowo wysoką jakością. Są efektem wielu lat pracy, której celem było opracowanie zamknięć o najwyższych parametrach użytkowania. Są one produkowane wyłącznie z oryginalnych tworzyw sztucznych. Jest to bardzo wytrzymały artykuł, który wyróżnia się imponująco długą żywotnością.

  Oferowane plastikowe nakrętki, dzięki karbowaniu widocznemu na ich zewnętrznej powierzchni, bez problemu można odkręcać i zakręcać. Nie są one jednokrotnego użytku, pozwalają na wielokrotne zamykanie i otwieranie butelki. Tak samo, jak reszta naszego asortymentu, nadają się do przemysłu chemicznego i kosmetycznego. Towar dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych. Sprzedajemy transparentne, białe i pomarańczowe zamknięcia stożkowe.

  Firma OMEGA Plastics to producent nakrętek plastikowych, który proponuje również funkcjonalne i wytrzymałe opakowania z PP i HDPE. Wszystkie produkty, poza wysoką jakością, wyróżniają się przystępną ceną. Nasz asortyment adresujemy do Klientów z całej Polski.

  Parametry techniczne

  • Gwint: 24

  Parametry techniczne

  Gwint: 24

  Kategorie produktów

  Zapytanie o produkt: Stożek gwint 24