Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

Butelka HDPE/PP 100 ml Lanwin

Poręczna butelka na podróż? Wygodne opakowania kosmetyczne na ulubione produkty? Oto "Lanwin", który świetnie sprawdzi się jako element bagażu podręcznego ze względu na jego niewielką pojemność. Bezpiecznie przechowa dowolny płyn i świetnie sprawdzi się w połączeniu z nakrętką ze spryskiwaczem - umożliwia skuteczne dozowanie takich substancji jak mgiełki do ciała, odżywki do włosów, toniki do twarzy i nie tylko. Zajmuje mało miejsca, jednak mieści wystarczającą ilość kosmetyku - precyzyjnie wykonany, o opływowym kształcie i niesamowicie komfortowy w użytkowaniu.

Każdego dnia tworzymy takie wyroby, jak "Lawin", spełniając najważniejsze potrzeby naszych Klientów i walcząc o miano najlepszego producenta opakowań z HDPE/PP na rynku. Dzięki nam przechowywane substancje zostają szczelnie zamknięte w sterylnych butelkach, które gwarantują zachowanie właściwości fizykochemicznych specyfików. Dbamy o wysokąj akość i wytrzymałość wyrobów, ale także walory estetyczne, stanowiące zwieńczenie naszej pracy.

  • Pojemność: 100 ml
  • Wysokość: 94 mm
  • Gwint: 24/410, 20/410

  • ← POWRÓT