Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

Butelka HDPE/PP 100 ml Top

Czarno-biały pojemnik "Top" stanowi kolejną odsłonę naszych produktów z serii opakowań kosmetycznych z PP/HDPE. Niewielka butelka o pojemności 100 ml, zachowana w klasycznych barwach czerni i bieli, może posłużyć do wytworzenia z kosmetyku lekkiej pianki. Biała zakrętka pianotwórcza, dodatkowo zabezpieczona transparentną zatyczką, umożliwia zastosowanie płynnego kosmetyku w formie rozcieńczonej. Nieduże rozmiary butelki sprawiają, że jest ona wyjątkowo podręczna - znajdzie zastosowanie na co dzień i w podróży.

Przemysł kosmetyczny wymaga zachowania wysokiej sterylności i bezpieczeństwa produktów, względem późniejszego ich zastosowania do przechowywania substancji o zróżnicowanym składzie. Produkcja opakowań z polipropylenu i polietylenu odbywa się przy zachowaniu istotnych wymagań jakościowych wyrobów i higieny linii produkcyjnej, dzięki czemu uzyskujemy pojemniki spełniające najwyższe standardy. Nasze opakowania kosmetyczne to połączenie estetycznych rozwiązań i trwałych materiałów.

  • Pojemność: 100 ml
  • Wysokość: 105,5 mm
  • Gwint: D43

  • ← POWRÓT