Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

Butelka HDPE/PP 10 ml Maskara

Proponujemy Państwu trwały i elegancki pojemnik na maskarę do rzęs. Ten kosmetyk nieodmiennie wymaga specjalnych opakowań plastikowych z polietylenu lub polipropylenu o dużej sztywności. Posiada wąski zasobnik, do którego dopasowana jest nakrętka zintegrowana ze szczoteczką. Tłusta i mazista konsystencja tuszu wymaga wyjątkowo trwałego materiału i zamknięcia, co oprócz eleganckich kształtów powinno wyróżniać ten specjalny produkt. Nasza Maskara gwarantuje i jedno, i drugie – świetnie podkreśli wyjątkowość stworzonych specyfików do dbania o urodę.

Wąski i długi pojemnik na maskarę musi być wyjątkowo sztywny – gwarantuje to Państwu producent opakowań kosmetycznych z wieloletnim doświadczeniem. Nic bardziej nie irytuje dbającej o estetykę osoby niż rozszczelniony pojemnik z czarnym tuszem do rzęs. W naszej Maskarze sztywny kołnierz z gwintem, który po zakręceniu drugiej części tworzy z nią integralną całość, pewnie zabezpiecza przed niepożądanym wydostaniem się na zewnątrz tłustej i barwiącej zawartości. Jesteśmy tego pewni, ponieważ do produkcji stosujemy wyłącznie HDPE i PP – polietylen i polipropylen – materiały, które wykluczają podobne niespodzianki.