Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

Butelka HDPE/PP 120 ml Kalina

"Kalina" to nasza specjalna butelka z dużą, widoczną nakrętką. Jej pojemność wynosi 120 mililitrów, doskonale zatem sprawdzi się do przechowywania preparatów o krótkim terminie ważności. Znajduje zastosowanie również jako pojemnik na kosmetyki w wersji podróżnej. Jako producent opakowań kosmetycznych dbamy o to, aby nasze wyroby spełniały najwyższe standardy co do higieny i sterylności. Dlatego podczas produkcji stosujemy wysokiej jakości tworzywa sztuczne takie jak polipropylen (PP) i polietylen (HDPE).

Te dwa polimery są uznawane za najbezpieczniejsze dla człowieka tworzywa sztuczne. Spełniają wysokie wymagania, jakie stawiane są przed producentami preparatów kosmetycznych. Opakowania kosmetyczne z PP i HDPE nie wchodzą w reakcje ze składnikami, jakie zawierają kosmetyki. Cechują się odpornością na działanie wody, kwasów, zasad i soli. Można je ponownie wykorzystać w roli pojemników. Zajmujemy się produkcją pojemników do preparatów, takich jak kremy, balsamy, żele, oliwki i kosmetyki kolorowe. Zapraszamy do przejrzenia całej naszej oferty.

  • Pojemność: 120 ml
  • Wysokość: 137 mm
  • Gwint: Komplet, nakrętka z reduktorem

  • ← POWRÓT