Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

Butelka HDPE/PP 125 ml Daria

To prawdziwy produkt specjalnego przeznaczenia. Intrygujący kształt opakowań kosmetycznych z linii Daria, dostępny w wersji transparentnej i w dowolnym kolorze z polipropylenu z jedwabistym połyskiem, pozwala w nich widzieć pojemniki na środki pielęgnacji najbardziej eleganckich serii, przeznaczonych dla wymagających Klientek. Projekt buteleczki 125 ml o wyraźnie miękkich liniach, z klasyczną zakrętką, wyposażoną w praktyczny zatrzask, świetnie dopasuje się do dermokosmetyków czy odżywek.

Produkcja plastikowych pojemników kosmetycznych z polipropylenu i polietylenu zapewnia trwałość i solidność, a co za tym idzie, również doskonały efekt estetyczny. Opakowania, które nie ulegają łatwej deformacji, dłużej zachowują elegancki wygląd, dzięki któremu właścicielka środków upiększających chętnie sięgnie po kolejny produkt ulubionej marki. Wśród właściwości, które posiadają plastikowe buteleczki oznaczone skrótami HDPE i PP, zwraca uwagę również ich odporność na działanie jakichkolwiek przechowywanych substancji chemicznych.

  • Pojemność: 125 ml
  • Wysokość: 139 mm
  • Gwint: M22/zatrzask

  • ← POWRÓT