Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

Butelka HDPE/PP 125 ml Tamara

Prosta, tradycyjna forma atomizera dobrze łączy się z tymi rodzajami środków do pielęgnacji, które zawsze powinny być pod ręką. Produkt Tamara to prosta, dopasowana do dłoni plastikowa buteleczka w kształcie walca, zakończona niezawodnym mechanizmem naszej produkcji, rozpylającym delikatną mgiełkę. Przy pojemności 125 ml posiada ponad 10 cm wysokości i solidne zabezpieczenie w postaci kapturka, który osłania atomizer. Dostępna jest w wersji transparentnej i w półprzezroczystym kolorze.

To jedno z tych opakowań kosmetycznych, które znajduje częste zastosowanie. Korpus pozwala na kontrolę ilości płynu, zaś transparentny kapturek, ściśle przylegający do rantu buteleczki, chroni zawartość, zwłaszcza podczas transportu. Pojemnik jest wygodny i bezpieczny w użyciu, ponieważ został wykonany z polipropylenu i polietylenu (PP i HDPE), których, jako producent plastikowych opakowań do środków higieny i pielęgnacji, używamy w naszym zakładzie. Dzięki surowcom wysokiej jakości Tamara, podobnie jak wszystkie nasze produkty, nie ulega deformacjom ani zniszczeniu nawet podczas zgniatania czy upadku.

  • Pojemność: 125 ml
  • Wysokość: 136 mm
  • Gwint: 20/400

  • ← POWRÓT