Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

Butelka HDPE/PP 125 ml Ula

"Ula" to opakowanie kosmetyczne, które wyróżnia się wdzięcznym kształtem i możliwością zastosowania specjalnego dozownika. Idealnie nadaje się do kosmetyków w piance lub żelu. Jego pojemność wynosi 100 mililitrów, czyli w sam raz jak wyposażenie do wzięcia nawet na pokład samolotu. Jesteśmy producentem pojemników kosmetycznych, który w swoim zakładzie stosuje jedynie najlepszej jakości tworzywa sztuczne, czyli polipropylen (PP) i polietylen (HDPE).

Te dwa polimery doskonale sprawdzają się w dziedzinie, jaką jest produkcja opakowań kosmetycznych. Z PP i z HDPE powstają przede wszystkim te wyroby, które mają być jak najprzyjaźniejsze dla człowieka. Zarówno polipropylen, jak i polietylen nie reagują z kwasami, solami czy zasadami. Są odporne na działanie wody, a do tego bardzo wytrzymałe, zatem doskonale nadają się właśnie do produkcji pojemników kosmetycznych. Doskonale nadają się do ponownego użycia. Warto zapoznać się również z pozostałymi oferowanymi przez nas butelkami, aby wybrać idealną dla swoich potrzeb.

  • Pojemność: 125 ml
  • Wysokość: 116 mm
  • Gwint: 24/410, M3

  • ← POWRÓT