Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

Butelka HDPE/PP 130 ml Maja

Poręczna butelka o niepowtarzalnym kształcie - taka właśnie jest "Maja", która sprawdziła się już w wielu sytuacjach. Dostępna jest z końcówką spieniająca, dzięki której możliwe jest komfortowe dozowanie gęstych produktów. Jest kompatybilna z innymi nakrętkami o gwincie M3. Opakowania kosmetyczne z polietylenu i polipropylenu, do których należy także i "Maja", są tworzone z najwyższą dbałością o szczegóły i jakość wykonania. Praktyczne i o wygodnym kształcie znajdują wiele zastosowań - na skalę przemysłową i na co dzień.

Niepodważalną zaletą wyrobów jest możliwość ich wielokrotnego wykorzystania. Jako producent opakowań plastikowych staramy się wdrażać ekologiczne rozwiązania, dzięki którym wzrasta żywotność naszych wyrobów oraz ich trwałość podczas codziennej eksploatacji. Przechowywanie płynów w pojemnikach z naszego katalogu jest w pełni bezpieczne, dzięki wysokiej odporności tworzyw na działaniu kwasów czy zasad - stąd ich powszechne zastosowanie w przemyśle kosmetycznym. Sterylne i szczelne doskonale pełnią swoją funkcję.

  • Pojemność: 130ml
  • Wysokość: 129mm
  • Gwint: M3
  • Waga: 15g

  • ← POWRÓT