Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

Butelka HDPE/PP 150 ml Claudia

Kształt spłaszczonej amfory w jeszcze mniejszym wydaniu. Pojemność 150 ml pozwala na osobisty użytek środka, który dzięki ergonomicznej formie zmieści się w każdej kosmetyczce. Z zamknięciem flip-top może sprawdzić się jako pojemnik na krem przeciwsłoneczny. Dzięki niewielkim rozmiarom i łatwemu dostępowi zostanie doceniony przez zadowolonego Klienta. Claudia 150 to jedno z tych plastikowych opakowań na kosmetyki, które zyskuje uznanie dzięki wygodnemu zastosowaniu, ale z drugiej strony produkt jest dostępny w tak wielu opcjach kolorystycznych, że, w zależności od przeznaczenia, może przemówić do nabywcy również swoim wyglądem.

Jesteśmy wieloletnim producentem, którego opakowania kosmetyczne i artykuły na środki czystości od zawsze spełniają oczekiwania firm z branży pod względem trwałości, funkcjonalności i bezpieczeństwa użytkowania. W produkcji stosujemy wyłącznie najwyższej jakości tworzywa sztuczne – polietylen i polipropylen, dające najlepsze efekty, jeśli chodzi o wygląd i funkcjonalność naszych zasobników.

  • Pojemność: 150 ml
  • Wysokość: 129 mm
  • Gwint: Flip-top, SP3, 24/410

  • ← POWRÓT