Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

Butelka HDPE/PP 150 ml Emma

Uniwersalne i funkcjonalne, a przy tym dobrze wyglądające opakowanie przyda się do konfekcjonowania środków kosmetycznych różnego rodzaju. Emma to wysoka i wąska buteleczka o pojemności 150 ml, do której można dopasować zarówno klasyczną nakrętkę z gwintem 24/410, jak i atomizer M3 lub pompkę w tych samych wymiarach. Można więc wybrać ten kształt do wypełnienia gęstszą zawartością, ale także płynem, który będzie rozprowadzany po większej powierzchni przy pomocy rozpylacza. Produkt charakteryzuje się trwałym kołnierzem, który nie traci swoich właściwości nawet przy zmianach zamknięcia.

Ergonomiczny kształt plastikowych opakowań kosmetycznych naszej produkcji sprawdza się podczas częstego używania. Emma to wypróbowane rozwiązanie, nadające się do rozmaitych zastosowań, w których funkcja praktyczna góruje nad oryginalnością wyglądu. Mimo tego, wykonana z trwałych tworzyw, jakimi są polipropylen (PP) i polietylen (HDPE), buteleczka łączy estetykę z wielozadaniową funkcjonalnością, zapewniając bezpieczne przechowywanie i używanie różnych środków higieny i pielęgnacji.

  • Pojemność: 150 ml
  • Wysokość: 147 mm
  • Gwint: 24/410, M3

  • ← POWRÓT