Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

Butelka HDPE/PP 150 ml Irys

Przedstawione opakowanie kosmetyczne "Irys" to połączenie funkcjonalności i świetnego wyglądu. Pojemnik mierzący niecałe 10 cm może zmieścić 150 ml dowolnego płynu. Zakrętka produktu połączona jest z dozownikiem z pompką, który ułatwia korzystnie z pojemnika. Płyn można nałożyć bezpośrednio z zakrętki w niewielkiej ilości, co zapobiega niepotrzebnemu marnowaniu się kosmetyku. "Irys" idealnie sprawdzi się do przechowywania płynów o małej gęstości, na przykład zmywacza do paznokci lub cleanera. Szczelna zakrętka opakowania kosmetycznego zabezpiecza produkt przed ulatnianiem się.

Będąc producentem opakowań z PP i HDPE, zobowiązaliśmy się do zapewnienia naszym klientom najwyższej jakości produktów i możliwości ich bezpiecznego użytkowania. Opakowania kosmetyczne z polipropylenu i polietylenu umożliwiają higieniczne przechowywanie substancji, nie wychodzą w reakcje z kwasami i zasadami, dzięki czemu skład i właściwości kosmetyków zostają w pełni zachowane.

  • Pojemność: 150 ml
  • Wysokość: 98 mm
  • Gwint: 24/410, 28/410, 33/410

  • ← POWRÓT