Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

Butelka HDPE/PP 150 ml Lipa

Zaprezentowany pojemnik o nazwie "Lipa" stanowi urzeczywistnienie takich cech, jak prostota i praktyczność. Dostępny w komplecie z nakrętką z reduktorem ułatwia dozowanie dowolnej, płynnej substancji. Opakowania kosmetyczne, które produkujemy, mogą posłużyć do przechowywania szamponów, mydeł, olejków oraz innych substancji pielęgnacyjnych bez ryzyka utraty ich właściwości. Wysoką odporność chemiczną połączyliśmy z możliwością wielokrotnego użytku, co czyni nasze wyroby bardziej ekologicznym rozwiązaniem, które może posłużyć przez wiele lat.

"Lipa" oraz inne artykuły opakowaniowe cechują się ergonomicznych kształtem i estetycznym wyglądem. Wykonywane z najwyższą precyzją, stanowią szczelne i sterylne pojemniki o szerokim zastosowaniu. Jako renomowany producent opakowań kosmetycznych z HDPE i PP cenimy dobre i wytrzymałe materiały, otrzymywane od sprawdzonych dostawców. Dzięki temu nasz asortyment wyróżnia się nadzwyczajną jakością, korzystnymi parametrami technicznymi i wygodą w użytkowaniu.

  • Pojemność: 150 ml
  • Wysokość: 139 mm
  • Gwint: Komplet, nakrętka z reduktorem

  • ← POWRÓT