Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

Butelka HDPE/PP 150 ml Men

Jako doświadczona firma, cenimy sobie jakość produkowanych opakowań kosmetycznych, ale również ich atrakcyjny wygląd. "Men" stanowi idealny przykład na to, że potrafimy skutecznie połączyć te dwie, ważne cechy wyrobów. Smukły kształt, który umożliwia wygodne użytkowanie produktu, połączony jest z dowolną zakrętką Sp1. Ostrzej zarysowane brzegi u góry pojemnika dodają munie powtarzalnego charakteru i klasy - świetnie sprawdzi się do przechowywania ekskluzywnych kosmetyków do pielęgnacji ciała, włosów czy twarzy.

Produkowane przez nas opakowania z HDPE i PP cechują się niezwykłą lekkością - "Men" waży zaledwie 17 g, a swoją trwałością i odpornością chemiczną dorównuje nawet najlepszym dostępnym modelom na rynku. Zadbaliśmy o to, aby były tworzone ze sprawdzonych materiałów, które pochodzą ze znanego, pewnego źródła. W ten sposób możemy zaoferować Państwu dobre jakościowo wyroby, które zachwycają interesującym kształtem, wyjątkową wygodą w użytkowaniu oraz świetnymi parametrami technicznymi.

  • Pojemność: 150ml
  • Wysokość: 138mm
  • Gwint: Sp1
  • Waga: 17g

  • ← POWRÓT