Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

Butelka HDPE/PP 15 ml Iza

Niewielkich rozmiarów nie wolno lekceważyć. Opakowanie Iza na delikatne kosmetyki do zastosowania w małej ilości zachęca do użycia niebanalnym, opływowym kształtem. Półmatowe, plastikowe ścianki mogą zaskoczyć swoją wytrzymałością, a solidny gwint M18, który podwyższa drobny pojemnik do 6 cm, gwarantuje utrzymanie środka wewnątrz i zabezpiecza cenną zawartość podczas podróży czy upadku na podłogę w łazience. Nadaje się do delikatnych kosmetyków, serum i różnego rodzaju odżywek.

Mimo niepozornych kształtów Iza jest produktem o wyjątkowej wytrzymałości. Zapewnia to użycie do jej produkcji surowca odpowiedniego do wytwarzania opakowań na środki czystości i higieny – polietylenu i polipropylenu. HDPE i PP wysokiej jakości gwarantuje najwyższy poziom szczelności i odporności przy zgniataniu czy upadkach z dużej wysokości. Poza tym, jako producent pojemników plastikowych, bierzemy na siebie odpowiedzialność za to, że wyroby z naszych linii nie wchodzą w reakcję z jakimkolwiek środkiem chemicznym, nawet o wysokim stężeniu.

  • Pojemność: 15 ml
  • Wysokość: 61 mm
  • Gwint: M18

  • ← POWRÓT