Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

Butelka HDPE/PP 160 ml Eliza

Klasyka zawsze jest modna - "Eliza" to butelka o prostym kształcie, w której z łatwością zmieści się 160 ml szamponu, mydła czy też odżywki. Można wyposażyć ją w nakrętkę Sp1. Proponowane przez nas opakowania kosmetyczne z polipropylenu i polietylenu, do których należy, są jednym z najskuteczniejszych rozwiązań w kwestii bezpiecznego i szczelnego przechowywania substancji pielęgnacyjnych. Wysoka wytrzymałość to jedna z największych zalet produktu "Eliza", który znajduje wyjątkowo szerokie zastosowanie.

Będąc wieloletnim producentem opakowań z HDPE/PP uwzględniamy wszystkie potrzeby naszych Klientów w zakresie czystości wykorzystywanych surowców i sterylności finalnych wyrobów. Przedstawiony artykuł, tak jak i pozostałe z naszego katalogu, cechuje się dobrą odpornością na działanie kwasów, zasad czy soli, co czyni go niezwykle przydatnym podczas stosowania jako pojemnik na kosmetyki. Oprócz tego jest ekologiczny, ponieważ możliwe jest jego ponowne wykorzystanie, bez obawy o zmniejszenie skuteczności przechowywania czy szczelności.

  • Pojemność: 160 ml
  • Wysokość: 162 mm
  • Gwint: Sp1

  • ← POWRÓT