Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

Butelka HDPE/PP 185 ml Luiza

Oto "Luiza" - jedno z najciekawszych opakowań kosmetycznych, jakie mamy przyjemność zaprezentować w naszej bogatej ofercie. Designerski wygląd, opływowy kształt i poręczność czynią pojemnik idealnym miejscem do przechowywania ekskluzywnych substancji pielęgnacyjnych - balsamów, szamponów, odżywek, olejków do ciała lub aromatycznych mydeł w płynie. Nasadka z reduktorem ułatwia nanoszenie produktu, a dzięki niewielkiej pojemności "Luiza" bez problemu zmieści się na każdej półce.

Pojemniki z naszego katalogu wykonane są ze sprawdzonych tworzyw sztucznych, które charakteryzuje wysoka odporność chemiczna oraz wytrzymałość. Mogą posłużyć do bezpiecznego i szczelnego przechowywania substancji w sterylnych warunkach. W trosce o potrzeby naszych Klientów dbamy również o wysoki poziom estetyki prezentowanych wyrobów. Produkcja opakowań kosmetycznych to nasza praca, ale także wieloletnia pasja - dzięki naszej wyobraźni tworzymy funkcjonalne artykuły dla przemysłu, które dodatkowo wyróżniają się ciekawym designem.

  • Pojemność: 185 ml
  • Wysokość: 100 mm
  • Gwint: 24/410

  • ← POWRÓT