Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

Butelka HDPE/PP 200 ml Aga

Tym razem proponujemy Państwu proste, ergonomiczne, wygodne w użyciu plastikowe opakowanie kosmetyczne z zamknięciem typu flip-top. Stosuje się go do konfekcjonowania takich środków, jak szampony, żele pod prysznic. Do preparatów typu "2 w 1" znakomicie nada się nasza Aga: płaska, dopasowana do dłoni buteleczka o pojemności 200 ml, której zawartość da się przygotować do użycia przy pomocy jednego palca. Trwałe i pewne zamknięcie na zatrzask gwarantuje solidne tworzywo – polipropylen i polietylen, którego używamy do produkcji wyłącznie w najwyższej jakości.

Te dwa podstawowe surowce z naszych linii produkcyjnej, HDPE i PP, pozwoliły stworzyć funkcjonalne połączenie elastycznego korpusu oraz sztywnego, zintegrowanego z opakowaniem zamknięcia flip-top. Pierwszy element pozwala naciskać i dozować odpowiednią ilość zawartości, drugi utrzymuje płyn wewnątrz i nie dopuszcza do zabrudzenia kosmetyczki czy torby. To ważne, gdy użytkownik zabiera Państwa produkt w podróż lub do miejsca, gdzie uprawia aktywność fizyczną.

  • Pojemność: 200 ml
  • Wysokość: 150 mm
  • Gwint: flip-top

  • ← POWRÓT