Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

Butelka HDPE/PP 200 ml Claudia

Kolejna wersja Claudii, tym razem o pojemności 200 ml. Przy takich rozmiarach kształt pierwowzoru okazuje się być bardzo poręczny, co czyni mniejszą wersję doskonałym wyborem do środków osobistych, na przykład szamponów czy żelów pod prysznic. Z zamknięciem flip-top buteleczka sprawdzi się w tej roli idealnie. Można w niej umieścić wiele kosmetyków o półpłynnej konsystencji. Wąska podstawa i szeroki gwint sprawią, że przy wyciskaniu środek szybko znajdzie się na dłoni użytkownika.

Wszystkie produkty, które opuszczają naszą wytwórnię, zawierają wyłącznie polietylen i polipropylen – najlepsze tworzywa sztuczne, jakich można użyć do produkcji plastikowych opakowań kosmetycznych. Odpowiednie dozowanie pozwala na łączenie sztywności, odpowiadającej za bezpieczne użytkowanie, i elastyczności, która nierzadko jest potrzebna do precyzyjnego dozowania. HDPE i PP są również takim prefabrykatem, który zapewnia brak reaktywności z dowolnym składnikiem wchodzącym w skład specyfików, które zostaną umieszczone wewnątrz pojemników.

  • Pojemność: 200 ml
  • Wysokość: 153 mm
  • Gwint: Flip-top, SP3, 24/410

  • ← POWRÓT