Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

Butelka HDPE/PP 200 ml Irys

"Irys" to butelka o wyjątkowym designie, może być wyposażona w dozownik, dzięki czemu można korzystać z niej w higieniczny sposób. Jej pojemność to 200 mililitrów, doskonale nadaje się jako opakowanie do kosmetyków w płynie lub piance. Działamy jako producent pojemników kosmetycznych, a nasze produkty są wysoce sterylne i bezpieczne dla człowieka, jako że do ich wytwarzania stosujemy polipropylen (PP) i polietylen (HDPE).

Dlaczego te tworzywa sztuczne są tak polecane do produkcji opakowań kosmetycznych? Z polipropylenu i z polietylenu od lat wytwarza się różnorakie produkty w tych branżach, gdzie pojemnik musi odznaczać się wysoką wytrzymałością i higieną. Te dwa polimery odznaczają się odpornością na kwasy, sole i zasady. Mogą być zatem stosowane do przechowywania różnorakich środków kosmetycznych – peelingów, balsamów, mydeł oraz kosmetyków kolorowych. Polecamy nasze produkty, jako że jesteśmy doświadczonym producentem rozwiązań do branży kosmetycznej i nie tylko. W naszym zakładzie stosujemy jedynie wysokiej jakości tworzywa PP i HDPE. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem.

  • Pojemność: 200 ml
  • Wysokość: 147 mm
  • Gwint: 24/410, 33/410, 28/400

  • ← POWRÓT