Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

Butelka HDPE/PP 200 ml Oliwia

Przedstawione opakowania z HDPE/PP to urzeczywistnienie takich cech, jak niezwykła uniwersalność oraz ergonomiczny kształt. Do produktu "Oliwia" można bez problemu dopasować dowolną nakrętkę Sp1 lub 24/410. Optymalna pojemność, wynosząca 200 ml, umożliwia bezpieczne magazynowanie takich substancji jak płyny do mycia twarzy, mydła, olejki, balsamy oraz inne płynne środki do pielęgnacji ciała, twarzy lub włosów. Klasyczny pojemnik z tej serii to niezawodny, ale i bezpieczny sposób na przechowanie dowolnego kosmetyku.

Stosowanie wysokiej jakości tworzyw sztucznych i profesjonalna produkcja opakowań kosmetycznych z wykorzystaniem najlepszego sprzętu, stwarza możliwość wytwarzania coraz nowszych i ciekawszych wyrobów. Staramy się, aby artykuły dostępne w ofercie spełniały najwyższe standardy jakości oraz w pełni zaspokajały potrzeby naszych Klientów. "Oliwia" jest idealnym przykładem na to, że potrafimy skutecznie łączyć estetyczny wygląd z funkcjonalnością, ale także ekologią dzięki możliwości wielokrotnego użycia pojemnika.

  • Pojemność: 200 ml
  • Wysokość: 146 mm
  • Gwint: Sp1, 24/410

  • ← POWRÓT