Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

Butelka HDPE/PP 220 ml Lidia

"Lidia" to kolejna z naszych propozycji na estetyczne opakowanie kosmetyczne. Smukły kształt sprawia, że bez problemu zmieści się na półce w łazience. Dozownik w formie pompki zapewnia higieniczne i ekonomiczne użycie preparatu kosmetycznego, takiego jak żel do ciała, szampon czy balsam. Produkcja tego i innych naszych wyrobów odbywa się przy użyciu takich tworzyw, jak polipropylen (PP) i polietylen (HDPE).

Jako popularny producent opakowań kosmetycznych doskonale wiemy, czym jest sterylność oraz trzymanie się wysokich standardów w kwestii produkcji i przechowywania wyrobów. Oferujemy pojemniki z tworzyw sztucznych, które są uznane za najbardziej przyjazne dla człowieka. Zarówno polipropylen, jak i polietylen nie wchodzą w reakcję z wodą, kwasami czy solami. Są to wytrzymałe i plastyczne polimery. Można je zatem z powodzeniem stosować do wyrobu butelek i mniejszych pojemników kosmetycznych. Działamy na terenie całego kraju, oferując naszym klientom możliwość stworzenia dowolnego opakowania na zamówienie.

  • Pojemność: 220 ml
  • Wysokość: 147 mm
  • Gwint: 24/410, M3

  • ← POWRÓT