Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

Butelka HDPE/PP 250 ml Jola

Produkty o uniwersalnym zastosowaniu to nasza specjalność - jednym z nich jest "Jola", w której można umieścić zarówno płynne, jak i sypkie substancje. Tego rodzaju opakowania kosmetyczne są wytwarzane z polietylenu i polipropylenu, czyli materiałów o wysokiej odporności chemicznej oraz wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne. Są bezzapachowe i bezpieczne - "Jola" stanowi idealny przykład praktycznych i estetycznych rozwiązań, które proponujemy naszym Klientom.

Każdy ceniony producent dba o to, aby jakość wytwarzanych przez niego opakowań w pełni zaspokajała potrzeby, często wymagających użytkowników. Wykorzystując polietylen i polipropylen spełniamy wymagania odbiorców i mamy pewność, że dostarczamy trwałe wyroby, które można eksploatować przez długi czas. Wiemy także, jak ważna w przemyśle jest sterylność i czystość, dlatego wyposażamy się w surowce od najlepszych dostawców i dbamy o prawidłowy przebieg procesów produkcyjnych, które mają wpływ na finalną jakość oferowanych artykułów.

  • Pojemność: 250 ml
  • Wysokość: 105 mm
  • Gwint: 50

  • ← POWRÓT