Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

Butelka HDPE/PP 500 ml Stella

To wariacja producenta na temat klasycznej, prostej butelki do szamponu lub innego środka pielęgnacji, który dobrze sprzedaje się w większych opakowaniach. Stella to kompletny projekt w komplecie z dopasowaną nakrętką – 500 ml w rozszerzonym, płaskim pojemniku, który jednak przykuwa wzrok przetłoczeniem i miękko zaokrąglonymi brzegami. Dostępny w wielu kolorach, świetnie sprawdzi się jako zewnętrzna forma rozmaitych produktów, przeznaczonych do codziennego użytku. Na pewno zachęci Klientów do zakupu także dzięki przyjemnemu dla oka kształtowi plastikowego opakowania.

Polipropylen i polietylen znane są w branży jako rodzaje tworzyw sztucznych idealnie nadające się do przechowywania zawartości z aktywnymi czynnikami chemicznymi. Sprawdza się to również w produkcji zasobników kosmetycznych – możecie mieć Państwo pewność, że nasze produkty nie wywołają żadnej niepożądanej reakcji, która mogłaby wpłynąć na zdrowie konsumentów. HDPE i PP to również świetny surowiec do produkcji kolorowych, znakomicie wyglądających pojemników, czego najlepszym przykładem jest butelka Stella.

  • Pojemność: 500 ml
  • Wysokość: 225 mm
  • Gwint: Komplet, nakrętka z reduktorem

  • ← POWRÓT