Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

Butelka HDPE/PP 700 ml Kaja

W trosce o wysoką wygodę użytkowania zaprojektowaliśmy butelkę "Kaja", która idealnie sprawdzi się do przechowywania spryskiwanych płynów. Kształt pojemnika umożliwia wygodne trzymanie podczas rozpylania środków chemicznych - czyszczących, wody do prasowania i zraszania roślin czy preparatów pielęgnujących różnego rodzaju powierzchnie. Opakowania z HDPE takie jak "Kaja" są w pełni bezpieczne w użytkowaniu oraz są wyjątkowo odporne na działanie kwasów lub zasad. Dzięki temu możliwe jest szczelne przechowywanie silnych detergentów.

Każdego dnia staramy się, aby dostarczane przez nas produkty spełniały najwyższe oczekiwania naszych Klientów. Jesteśmy renomowanym producentem opakowań chemii gospodarczej z tworzyw sztucznych oraz pojemników kosmetycznych. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam tworzyć artykuły o wysokiej sterylności, z materiałów o zadowalających parametrach wytrzymałościowych. Prezentowane wyroby mogą być ponownie wykorzystywane i charakteryzują się wyjątkową precyzją wykonania.

  • Pojemność: 700 ml
  • Wysokość: 227 mm
  • Gwint: 28/410, 28/410 bezpieczna/zrywacz

  • ← POWRÓT