Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

english language

polish language

+48 505 370 742

+48 506 124 222

28

Funkcjonalne, plastikowe nakrętki na butelki to artykuł, bez którego stojące na półkach w drogerii opakowana na szampony, balsamy do ciała wyglądałyby całkowicie inaczej. Firma OMEGA Plastics, chcąc sprostać oczekiwaniom branży kosmetycznej, stworzyła wytrzymałe nakrętki z gwintem 28. Produkujemy je z wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Służą one do szczelnego zamknięcia butelki z płynną substancją. Chroniąc kosmetyk przed dostępem powietrza, wydłużają jego świeżość. Wyróżnia je również nowoczesny wygląd, co zapewnia doskonałe wrażenia estetyczne i przyciąga wzrok potencjalnych odbiorców. Z takimi zamknięciami na butelki Państwa towar zyska nową – lepszą jakość.

OMEGA Plastics to nie tylko producent nakrętek plastikowych dla przemysłu kosmetycznego. Ofertę adresujemy również do firm zajmujących się chemią gospodarczą i ogrodniczą. To sprawia, że lista naszych odbiorców systematycznie się wydłuża. Ponadto proponujemy Państwu opakowania z PP i HDPE w atrakcyjnych cenach. Przy realizacji dużych zleceń oferujemy optymalne rozwiązania biznesowe.